Сузір’я 11 - крок до зірок

28.01.2019   Administrator   Категорія: Школа ІІ-ІІІ ступенів

   19 грудня,  в День святого Миколая, у школі відбулася святкова імпреза «Сузір’я 11 -  крок до зірок», присвячена вшануванню переможців ІІ етапу всеукраїнських предметних олімпіад та їхніх наставників. Номінантів на шкільні нагороди було 12 найталановитіших, найрозумніших учнів 5-11 класів. Серед них:

Математика: Кобельник Роман – учень  8-Б класу, ІІІ місце, вчитель Горошко Н.М.,

                       Горошко Назарій – учень  7-А класу, ІІІ місце, вчитель Горошко Н.М.,

                       Курчій Вікторія – учениця  6-А класу, ІІІ місце, вчитель Стецик О.С.

Англійська мова: Костенко Еліна – учениця  9-А класу, ІІІ місце, вчитель Фокін В.В.

Географія: Демків Ксенія – учениця  10 класу, ІІ місце, вчитель Купчак Л.Г.

                    Бабій Вікторія – учениця  8-Б класу, ІІІ місце, вчитель Купчак Л.Г.

Хімія: Огороднік Василь – учень  7-Б класу, І місце, вчитель Демків Н.І.

Історія: Саган Максим – учень  11 класу, ІІ місце, вчитель Чернецька І.В.

Екологія: Дуда Микола – учень  11 класу, ІІ місце, вчитель Бригідир А.З.

Українська мова та література: Кобель Христина – учениця  8-Б класу, ІІ місце, вчитель Перейма Л.Г.,

                                                        Огороднік Василь – учень  7-Б класу, ІІІ місце, вчителі Дика Н.М., Ситар В.Г.

Фізика: Агеєв Ілля – учень  8-А класу, ІІІ місце, вчитель Сівозад І.В.

Інформаційні технології: Кобельник Роман – учень 8-Б класу, І місце, вчитель Затильна Г.Л.,

                                             Бабій Вікторія – учениця 8-Б класу, ІІІ місце, вчитель Затильна Г.Л.

Всеукраїнський конкурс «Українська традиційна народна іграшка руками дитини» переможець Агеєв Ілля,  вчитель трудового навчання  Шимуха А.П.

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика: Лучка Лілія – учениця  5-Б класу ІІІ місце, вчителі Демида К.О., Гайда Н.Й.

Мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка:

                                             Огороднік Василь – учень  7-Б класу ІІ місце, вчителі Дика Н.М., Ситар В.Г.

                                             Демків Ксенія – учениця  10 класу ІІІ місце, вчитель Кавецька С.П.

Всеукраїнський конкурс «Знання про Польщу»:

                                             Демків Ксенія – учениця  10 класу ІІІ місце, вчитель польської мови Олієвська О.П.

   Отримала перемогу у дитячому Чемпіонаті міста Тернополя з легкої атлетики «IAAF» команда учнів  школи під керівництвом вчителя фізичної культури Харчука С.О.,  командир команди Логінська Ірина – учениця  5-В класу.  Склад команди: Петришин Юля – 5-Б кл., Пашкевич Катерина – 5-Б кл., Олійник Юлія –5- А кл., Топольницький Арсен – 5-Акл., Мазурок Ілля -5-А кл., Пукас Іван – 5-А кл., Стащук Віталій - 5-А кл., Предко Віталій – 5-А кл.