День цивільного захисту

22.04.2015   Administrator   Категорія: Техніка безпеки

22 квітня у 11 школі відбувся День цивільного захисту, під час якого було відпрацьовано тактико-спеціальне тренування з формуваннями ЦЗ та тими учасниками навчально-виховного процесу, що не входять до складу формувань. Учні та працівники школи брали участь у екстреній евакуації з приміщення школи при виникненні надзвичайної ситуації, готувалися і використовувалися засоби індивідуального захисту; формування тренувалися, виконуючи завдання за призначенням: ланка пожежогасіння гасила пожежу, санітарна ланка надавала першу допомогу, ланки оповіщення  відпрацювала дії за сигналами повідомлення про надзвичайну ситуацію. В гості до учнів прийшли студенти медичного університету міста Тернополя, які виступили на лінійці, розповівши про свою участь в АТО та провели практичне заняття для учнів 10-11 класів з надання першої долікарської допомоги потерпілим. Були поведені уроки пам’яті жертвам Чорнобильської катастрофи, виховні години, на яких демонструвалися фільми про надзвичайні ситуації, надання першої медичної допомоги потерпілим, катастрофи техногенного та природного порядку.