День Цивільного Захисту 12 квітня 2017 року

12.04.2017   Administrator   Категорія: Техніка безпеки

12 квітня 2017 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 відбувся День Цивільного Захисту, який передбачав теоретичне навчання та відпрацювання практичних навичок об’єктового тренування.

Учнів 10-11 класів навчають та тренують, діляться бойовим досвідом бійці Добровольчого Українського Корпусу Правий Сектор – командир 6-резервної сотні друг Норд і друг Історик.

Виховні години, тематичні уроки у 1-11 класах, присвячені тематиці Дня Цивільного Захисту.

Доповідь голови комісії з питань НС директору школи Літинському П.С.

Виступ на лінійці перед учнями школи начальника НМЦ ЦЗ та БЖД Тернопільської області Григоровича Юрія Петровича

Поліщук Людмила Василівна (член Обласної Ради Спілки «Чорнобиль» м.Тернопіль)

очевидець трагічних подій квітня 1986 року ділиться спогадами з учнями школи на лінійці.

Гурток «Юних рятівників» в межах Всеукраїнського руху «Школа безпеки», керівник Микитюк Олена Вікторівна

Підполковник рятувальної служби цивільного захисту м. Тернополя Андрунько Володимир Євгенович.