День цивільного захисту 2016

21.04.2016   Administrator   Категорія: Техніка безпеки

13 квітня у ТЗОШ № 11 відбувся День цивільного захисту.
     На єдиному уроці учні 1-11 класів разом із класними керівниками спілкувалися на тему: "Катастрофи техногенного та природного порядку", переглядали документальні фільми про аварію на Чорнобильській АЕС, випускали тематичні стінгазети. Учні 5-6 класів розгадували питання вікторини, 8-класники брали участь у спортивних змаганнях.
     Після тренувальної евакуації учні 1-11 класів, учителі та працівники зібрались на загальношкільній лінійці, де старший викладач-методист навчального пункту АРЗСП Управління  ДЦМС в Тернопільській області Євген Олегович Ярема продемонстрував як надавати першу медичну допомогу, транспортувати потерпілих, одягати костюм ЗЗК.
     На завершення - емоційні виступи дітей-читців та гостя - учасника ліквідації аварії на ЧАЕС Бицька Зіновія Йосиповича.
     Учні 9-Б класу поклали квіти до пам'ятника жертвам аварії на ЧАЕС у парку Національного відродження.