Учні допомогли бійцю

16.10.2015   Administrator   Категорія: Національно-патріотичне виховання

Учні допомогли бійцю

30 вересня у Тернопільській школі № 11 у рамках святкування Дня народження школи та Дня учнівського самоврядування відбувся традиційний «Солодкий ярмарок». Цьогоріч діти та вчителі провели ярмарок – благодійну акцію під девізом «Допоможи бійцю АТО». Учні 6-9-х класів продали різноманітні смаколики на суму 2 тисячі 581 гривня.

Кожен учасник ярмарку усвідомлював своє суспільне покликання. Беручи участь у таких заходах, учні відчувають, що роблять дуже потрібну і корисну справу, формують свою активну громадянську позицію людей, небайдужих до потреб та проблем інших.

На свято Покрови, у День захисника Вітчизни, члени шкільного самоврядування, учні 6-А, 6-В класів разом із педагогом-організатором передали цю суму матері бійця батальйону «Збруч» Степана Дідура. Мужній воїн повернувся додому з опіковими ранами. Лікарі поставили його на ноги, проте молодий чоловік і надалі потребуватиме дороговартісного лікування.

Дорогий воїне, бажаємо тобі якнайшвидшого одужання! Нехай оберігає тебе Свята Покрова!

Слава Україні! Героям Слава!