01.04.2018   Administrator   Категорія: Батькам майбутніх першокласників

З 01 червня 2018 року до 01 вересня 2018 року здійснюється прийом документів та зарахування дітей за наявності вільних місць, які не проживають на території обслуговування, закріпленої за закладом.

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги батьків майбутніх першокласників, які проживають на території обслуговування, закріпленої за навчальним закладом (вул. Генерала М.Тарнавського, вул. Чалдаєва (непарні), вул. Пушкіна, вул. Текстильна, вул. Спортивна, вул. Яреми, вул. Головацького)

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №11 проводить набір учнів до 1-х початкових класів на 2018-2019 навчальний рік.

Набір проводиться у чотири класи (загальна кількість – 120 учнів).

Для зарахування дитини до 1-го класу необхідно подати наступні документи:

1. Заяву про зарахування від одного з батьків дитини (мати при собі паспорт).
  2. Документ, який підтверджує місце проживання на території обслуговування закладу (вул.  Генерала М.Тарнавського, вул. Чалдаєва (непарні), вул. Пушкіна, вул. Текстильна, вул. Спортивна, вул. Яреми, вул. Головацького).
  3. Копію свідоцтва про народження дитини.
  4. Медичну довідку № 086-1/о.

Прийом документів  здійснюється  в  період з 10 квітня 2018 р. по 31 травня 2018 р.