ОГОЛОШЕННЯ!

27.02.2024   Administrator   Категорія: Батькам майбутніх першокласників

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №11 проводить набір учнів до 1-х класів на 2024-2025 навчальний рік.

Для зарахування дитини до 1-го класу необхідно

1. Зареєструватися на порталі https://school.isuo.org/ самостійно або у кабінеті № 12 нашого закладу (при собі мати паспорт одного з батьків та свідоцтво про народження дитини)

2. До 31 травня подати наступні документи:

• Заяву про зарахування від одного з батьків дитини (можна скачати на порталі)
  • Згоди на обробку даних (можна скачати на порталі)
  • Документ, який підтверджує місце проживання на території обслуговування закладу (вул. Мирона Тарнавського (1-31), вул. Спортивна, вул. Патріарха Любомира Гузара (крім 2, 4, 6), вул. Захисників України, вул. Текстильна, вул. Фабрична, проспект Злуки (непарні 1-37), вул. Героїв Чорнобиля, вул. Ігоря Пелиха) (за наявності інформації в Реєстрі громади, таку довідку формує керівництво закладу)
  • Оригінал та копію свідоцтва про народження дитини.
  • Медичні довідки за формами: № 086-1/о, № 063/о.

Прийом документів  здійснюється  в  період з 01 березня 2024 р. по 31 травня 2024 р.

З 01 червня 2024 року до 01 вересня 2024 року здійснюється прийом документів та зарахування дітей за наявності вільних місць, які не проживають на території обслуговування, закріпленої за закладом.

Адміністрація закладу