«Парадигма освітніх інновацій – 2015»

05.12.2014   Administrator   Категорія: Оголошення

11 грудня 2014 року о 14 годині у актовій залі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 буде проведений І етап ІІ міського конкурсу педагогічних працівників «Парадигма освітніх інновацій – 2015».

«Парадигма освітніх інновацій – 2015» – це ІІ міський конкурс освітніх інновацій (удосконалених або застосованих педагогічними працівниками міста дидактичних, виховних, управлінських систем, їх моделей чи компонентів, що суттєво поліпшують результати навчально-виховної діяльності). Конкурс пройде як науковий форум педагогів школи «Створення перспективних моделей розвитку інноваційного середовища навчального закладу». Вчителі школи презентуватимуть свій досвід інноваційної діяльності щодо підвищення якості навчально-виховного процесу та його науково-методичного забезпечення у формі наукової роботи за напрямками, передбаченими положенням Конкурсу. У форумі візьмуть участь вчителі школи, учні, науковці міста.

Шкільний форум проводиться з метою вдосконалення науково-методичного забезпечення освітнього процесу, моделювання і практичного застосування інноваційних освітніх парадигм у школі.