День школи і учнівського самоврядування

19.11.2014   Administrator   Категорія: Новини

І ще раз -  здрастуйте!

І знову -  про приємне!

Наприкінці вересня 52-й рік свого народження святкувала наша 11 школа. Процес підготовки обіцяв щось неймовірне. І це таки трапилось!.. Приголомшливий ретро-танець у виконанні 11 класу! Він був настільки яскравий та професійно поставлений, що я немовби поринув у 60-ті роки, у світ рок-н-ролу та Елвіса Преслі. Урочиста лінійка просто таки вирувала малими дітлахами та учнями старших класів.

Оскільки 30 вересня - це ще й День учнівського самоврядування, то учні перейняли керівні посади, а вчителі заглибилися у світ своїх вихованців. А який же День Народження без святкового торта? На подвір'ї школи з феєрверками з’явився і цей урочистий дарунок!

Наше святкування нагадало мені день народження якогось малюка: море кульок, кольорові прапорці, безмежні хвилі усмішок та щирий сміх. Багато було й новинок. До прикладу, у школі запрацював тату-салон, а також діяла виставка малюнків, яка розташувалась просто на стінах закладу. Темами виставки були "Україна без війни" та «Україна – моя Батьківщина». Особисто мені найбільше сподобалась робота Шаруна Дмитра із 1-В класу, де на червоно-чорному прапорі була зображена "рука миру". Також тішить, що до робіт дітей долучались і батьки наших малюків. То була справжня сімейна творчість.

У школі також діяла виставка виробів з природного матеріалу. Я запам’ятав творіння 7-Б класу - справжню  "гарбузову родину". Ще сподобався їжак, створений із груші та виноградин на шпажках (ну, насправді це були зубочисткиJ). Творці цього дива – вихованці 3-Г класу. Остаточно я  переконався у тому, які талановиті наші учні, коли побачив макет футбольного поля на основі моху!!! Цей шедевр презентував 4-Б клас. 4-Б! -  мій великий #RESPECT!

Ще одна традиція цього незабутнього дня – Солодкий ярмарок. Асортиментом продукції він нічим не поступався Сорочинському! Різноманітні страви, очі розбігаються, хочеться все спробувати!.. Домашня випічка, м’ясні роли та канапки, льодяники на паличках і фруктові салатики у корзиночках із яблука створювали ефект справжнього кулінарного фестивалю. Найбільше я хочу відзначити 7-Б та 6-В класи: адже ці учні мене, простого шкільного кореспондента, пригостили надзвичайно смачним пирогом та стравою "Цукрове щастя". Довго ще пам’ятатиму смак повітряного крему у тістечках та аромат рогаликів з банановою начинкою!.. М-м-м….

А в цей час на стадіоні йшла підготовка до спортивно-туристської естафети «Веселі старти». Комітет «Спорту і туризму» шкільного Парламенту провів його на високому професійному (!) рівні. Перемога дісталася найспритнішим – учням 5-В класу.

Далі – знову шкільне подвір’я: веселі перерви скликали на запальні танці усю молодшу та середню школу. Навіть вчителям годі було встояти на місці. Ейфорія веселощів та свята охопила всіх. Не забули й про співаків – для них було організоване караоке. Не співав тільки… відсутнійJ! Адже українці – ще ті любителі сцени.

Що ж, наше свято вдалось на славу! Усі відчули, що учнівське самоврядування впоралося на 12 балів. Кожен доклав максимум зусиль. Не було упущень в роботі як учнів, так і вчителів – усі працювали злагоджено й організовано. Наприкінці  кожна жива душа була заряджена енергією настільки, що я наче насичувався цими феромонами радості та щастя від них. Хочеться подякувати кожному, хто брав участь у цьому феєричному дійстві.

До нових зустрічей!

До нових святкувань!