19.11.2017   Administrator   Категорія: Новини

9 листопада в День української писемності та мови у початкових класах розпочалася декада української мови.

З учнями 1-В класу (вчитель Лінькова Марія Миколаївна) провела флешмоб «Наша мова – калинова».

Як парость виноградної лози

плекайте мову….

Такими словами розпочався в 3-Б класі (вчитель Мерва Галина Михайлівна) тиждень української мови і писемності. Діти активно долучились до цього дня: вислови про мову, підготовка класу, унаочнення…

В цей день відбувся І етап конкурсу знань української мови імені Петра Яцика. Учасниками були: Софія Бабій, Дарина Кудлак, Аріадна Калашнікова, Богдан Федьків.

Спочатку діти переглянули відеофільм про Петра Яцика, засновника конкурсу знавців української мови.

Але найбільше вражень залишилось у дітей від проведення карооке пісні «Мова єднання».

Тиждень української мови обіцяє бути цікавим і змістовним.

Учні 4-А класу (вчитель Куйдич Ірина Євгенівна) працювали над усним журналом «З Україною в серці».

З учнями 3-В класу вчитель Холодняк Валентина Петрівна провела конкурс малюнків «Українська мова в моєму серці».

Традиційно в молодших класах стартував І етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. За перемогу змагалися 16 учнів 3-х класів та 14 учнів 4-х класів. Виконуючи конкурсне завдання, діти показували не тільки знання граматичного матеріалу, але і те, як вони знають українські прислів’я і фразеологізми, вміють творити і фантазувати.

За результатами конкурсу, відповідно до суми набраних балів, членами журі визнано наступних переможців:

3 клас: Бабій Софія, учениця 3-Б класу (вчитель Мерва Галина Михайлівна)

4 клас: Лучка Лілія, учениця 4-Б класу (вчитель Гайда Наталія Йосипівна).

Сподіваємось, що серед переможців наступних етапів будуть і учні нашої школи. Бажаємо їм успіхів.

Щороку, саме в День української писемності та мови, серед учнів 4-х класів проводиться диктант національної єдності. Найголовніше в ньому - це і перевірка знань, а також солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово.

учні 4-А класу (вчитель Куйдич Ірина Євгенівна)

учні 4-Б класу (вчитель Гайда Наталія Йосипівна)

учні 4-В класу (вчитель Буйновська Тамара Миколаївна)

учні 4-Г класу (вчитель Прокопенко Ірина Богданівна)