Тиждень «Зарубіжної літератури» у школі

10.12.2017   Administrator   Категорія: Новини

На невідомих там доріжках

сліди нечуваних страхіть.

Там хатка на куриних  ніжках

без вікон, без дверей стоїть…..

Що це за таємниця, загадка така? Щоб розгадати її, треба було зробити крок у неперевершений світ фантазій, небезпечних пригод, які запропонував учням  в  останні дні   осені тиждень «Зарубіжної літератури», який зорганізували для учнів школи вчителі Карпінська Лілія Вадимівна, Мацек Світлана Леонідівна, Макаренко Анжела Володимирівна і Олієвська Ольга Петрівна. Щоби зігріти дитячі серця  у холодні дні вони запросили усіх бажаючих відвідати чудову і дивовижну країну під назвою «Зарубіжна література», яка відчинила двері для дітей в світ інтелектуальних головоломок, веселих перерв, квест-малюнків, бібліоквестів, літературних вікторин.

Урок-вікторина (7-Б клас)

Бібліоквест (8-10 класи)

Перший день розпочався зі смачного ранкового привітання  під назвою «Думка в дарунок».

Багато учнів школи взяли участь у міжнародній грі зі світової літератури Sunflower 2017.

З великою приємністю учні 5-7 класів взяли участь у великому літературному балі-маскараді «Знімаємо маски».

На «Вернісажі творчих ідей» школярі поділились своїми творчими досягненнями на виставці малюнків, скрап буків, буклетів,  композицій, літературних проектів.

Під час музичних перерв учні відгадували саундтреки до кінофільмів. Завершили  тиждень МУЗИ Мельпомени, Кліо, Талії, Терпсіхори, які підбили підсумки результатами бліцопитування.