V міський конкурс «Парадигма освітніх інновацій»

10.12.2017   Administrator   Категорія: Новини

Сьомого грудня 2017 року в нашій школі відбулось засідання педагогічного імідж-клубу «Престиж-11»  з нагоди V міського конкурсу «Парадигма освітніх інновацій». На засіданні були присутні журі ТКМЦ НОІМ, адміністрація закладу та педагоги школи. Успішно, на високому професійному, інтелектуальному та естетичному рівні представили свої конкурсні роботи та презентували виставки наші педагоги: Григор’єва Лариса Зоньківна – заступник директора школи з виховної роботи, Перун Наталія Валентинівна – вчитель початкових класів, Прокопенко Ірина Богданівна – вчитель початкових класів та Шушкевич Алла Федорівна – вчитель трудового навчання й технологій. На засіданні була присутня Сакало Вікторія – наша  випускниця, багаторазова переможниця олімпіади та конкурсів з трудового навчання, яка доповнила презентацію Алли Федорівни теплими словами вдячності за ті знання й досвід, який  вона здобула на уроках.

Про інноваційну діяльність педагогів та роботу в імідж-клубі проінформувала присутніх Бригідир А.З. – заступник директора школи  з методичної роботи. На засіданні виступила голова журі конкурсу Литвинюк Галина Іванівна, яка високо оцінила інноваційну педагогічну та методичну діяльності педагогів та адміністрації школи.