Декада української мови та літератури

19.01.2018   Administrator   Категорія: Новини

Програма декади української мови та літератури була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови та літератури.

Протягом декади були проведені відкриті уроки, інсценізації, КВК, вікторини, конкурси, години спілкування, виховні заходи, зустріч із письменницею.

Метою всіх проведених заходів було:

• донести до учнів красу і багатство української мови та літератури;
  • формувати відчуття краси рідної мови;
  • розвивати мовленнєві здібності учнів;
  • збагачувати словниковий запас;
  • виховувати любов до рідної мови та літератури, розуміння їх краси та необхідності для нашого життя.

У чарівний та дивовижний світ українських казок поринули учні 1-А класу (вчитель Лупенко Світлана Михайлівна)

«Ходить гарбуз по городу»

«Колобок»

«Рукавичка»

Учні 1-Б класу (вчитель Ничик Ганна Володимирівна)

Активну участь у театралізації «Мистецтво слова» взяли учні 1-Г класу (вчитель Ложнікова Любов Іванівна). Тут прозвучали вірші, в яких прославлялась рідна мова, її багатство і краса.

Учні 1-В класу (вчитель Лінькова Марія Миколаївна) подорожували стежинами українських  народних казок.

З метою залучення учнів до джерел української національної історії та культури, збереження та прищеплення українських традицій, осмислення себе частинкою великого українського народу було проведено виставку малюнків «Українська мова в моєму серці» у 3-Б класі (вчитель Мерва Галина Михайлівна)

3-В клас (вчитель Холодняк Валентина Петрівна)

Відбулася зустріч учнів 2-Г класу (вчитель Стефлюк Ірина Юріївна) з відомою тернопільською письменницею Ярославою Підлужною. Стефлюк І.Ю. розповіла про творчі здобутки Ярослави Підлужної. Письменниця читала вірші, які діти із захопленням слухали, розповідала про цікаві випадки із свого життя, про свої твори.

Протягом декади молодші школярі показували і поглиблювали свої знання з української мови та літератури, розвивали пам’ять, мислення, увагу, почуття колективізму, відповідальності, працелюбності, наполегливості у досягненні мети, розкривали свої творчі здібності.

Учні 2-В класу (вчитель Задоріжна Тетяна Зіновіївна) у конкурсі «Юні мовознавці»

Учні 3-В класу (вчитель Холодняк Валентина Петрівна) у вікторині «Знавці української мови»

Учні 4-В класу (вчитель Буйновська Тамара Миколаївна) у вікторині «Мовні перлинки»

Учні 4-Г класу (вчителі Прокопенко Ірина Богданівна, Марчук Ольга Михайлівна) у вікторині «Бринить, чарує, наша мова…»

Вчителі показали вміння вибору форм організації навчання, використання нестандартних підходів до проведення відкритих уроків.

Учні 3-Б класу (вчитель Мерва Галина Михайлівна) побували в караоке «Мова єднання»

Учні 4-А класу (вчитель Перун Наталя Валентинівна) на відкритому уроці з української мови

Творчо підійшли вчителі до проведення виховних заходів. У 3-А та 4-Б класах відбулося свято українського фольклору.

Години спілкування «Люби, вивчай рідну мову» провели вихователі груп продовженого дня 1-А, Б ,2-А, Б, В, Г класів.

Швидко та цікаво спливає час, предметна декада добігла кінця. Сьогодні святкові заходи вже стали спогадами, що виринають у пам’яті та майорять на яскравих фотознімках. Таланти учнів приємно вражають, а небайдужість та відповідальність у щоденних справах спонукають творити нові шедеври прекрасного.