Засідання інноваційного освітнього імідж-клубу «Престиж-11»

14.03.2018   Administrator   Категорія: Новини

5 березня 2018 року в школі відбулось розширене засідання інноваційного освітнього імідж-клубу «Престиж-11» з теми «Педагоги 11 – майстри своєї справи»

Присутні:

• Учителі, які атестуються у 2017-2018 н.р.
  • Атестаційна комісія у повному складі
  • Методист ТКМЦ НОІМ – Ковальчук Л.М.
  • Секретар педради – Марчук О.М.
  • Директор сервісно-моніторингового центру школи – Затильна Г.Л.

Проводила засідання Бригідир А.З. – заступник директора школи з НВР, яка окреслили важливі підходи до атестації педагогічних працівників у 2017-2018 н.р.  Присутні ознайомились із професійною майстерністю учителів, які атестуються у цьому навчальному році: Бринь А.В., Куцан І.А., Бахуринської Г.О. – вчителів англійської  мови; вчителів математики: Горошко Н.М., Стецик О.С., Миськів Н.В.; Сівозад І.В. – вчителя фізики; Гладкої В.В. – вчителя географії; Шимухи А.П. – вчителя трудового навчання й технологій; Перун Н.В. – вчителя початкових класів; Кушнерика В.М – керівника хореографічного гуртка. Майтер-клас для присутніх провели:  Крутовська О.С. – фіналіст Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» в номінації «біологія», Григор’єва Л.З. – заступник директора школи з НВР, вчитель української мови та літератури, Тригук О.С. – психолог школи. З словами подяки виступила методист ТКМЦ НОІМ Ковальчук Л.М.. Нагородження Сертифікатами учасників імідж-клубу провела Макаренко А.В. – заступник директора школи з НВР.