Всесвітній день води

22.03.2019   Administrator   Категорія: Новини

13 березня 2019 в Еко-бібліотеці для учнів 8-В класу ТЗОШ № 11 (класний керівник Купчак Л.Г., ЗДВР Григор’єва Л.З., бібліотекар Гринь Л.С.) було проведено тренінг «Екологічні проблеми сьогодення та шляхи збереження довкілля» з Наталією Шум’як, тренером з екології Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Під час тренінгу діти працювали над міні-проектами «Вода», «Повітря», «Ґрунти», в яких досліджували основні джерела забруднення даних компонентів природи, шляхи їх раціонального використання та збереження.

Студенти географічного факультету ТНПУ розповіли про солодкі газовані напої та провели разом з учнями тестування солодкої води на вміст барвників.

22 березня до Всесвітнього дня води, для учнів 5-их класів було проведено вікторину «Вода для всіх». Учні захищали міні-проекти «Краплина або де ми втрачаємо воду?». Для цього вони вдома провели дослідження «Як моя сім’я використовує воду?»