Всеукраїнський диктант національної єдності у ТЗОШ № 11

08.11.2019   Administrator   Категорія: Новини

Всеукраїнський диктант національної єдності у ТЗОШ № 11 писали майже 100 учнів 7-10 класів.

Найбільше зацікавленими і схвильованими були дев’ятикласники, адже вони завершать навчання написанням диктанту під час складання ДПА.

Після диктанту учні ділилися враженнями:

Ілля, 9 клас.

Враження незабутнє. Здавалося, що диктант пише вся українська родина. Я не знаю своїх помилок, але щасливий, що долучився до цієї акції.

Христина, 10 клас.

Я дуже хвилювалася, адже атмосфера у залі більше урочиста, ніж робоча. Справді, це прекрасно відчувати себе бодай маленькою піщинкою українського мовного океану.

Рома Романівна.

Дуже вдало підібраний текст диктанту. Дай Боже, щоб рідне слово все-таки з’єднало докупи два береги Дніпра, і тоді постане перед світом велика й одностайна Україна.