І етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика

14.11.2019   Administrator   Категорія: Новини

8 листопада до Дня української писемності та мови в початкових класах стартував І етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика. За перемогу змагалися 16 учнів 3-х класів та 13 учнів 4-х класів. Виконуючи конкурсне завдання, діти показували не тільки знання граматичного матеріалу, але і мовні знання та вміння, як вміють творити і фантазувати.

За результатами конкурсу, відповідно до суми набраних балів, членами журі визнано наступних переможців:

3 клас – Волянська Надія, учениця 3-Г класу (вч. Стефлюк І.Ю.)

4 клас – Зварич Богдана, учениця 4-В класу (вч. Задоріжна Т.З.).

Сподіваємось, що серед переможців наступних етапів будуть і учні нашої школи. Бажаємо їм успіхів!