Фестиваль пісні та поезії

25.11.2014   Administrator   Категорія: Новини

17 листопада у школі відбувався фестиваль патріотичної пісні, прози і поезії «Свята Покрова», присвячений відзначенню сторіччя створення  легіону Українських січових стрільців, Героям Майдану та воїнам АТО.

Окрім учнів та вчителів, на святі була методист Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Любов Ковальчук.

Зі сцени звучали козацькі, стрілецькі та повстанські пісні у виконанні шкільного ансамблю «Елегія» під керівництвом вчителя музики Надії Курило. Особливими гостями-учасниками стали співаки кафедрального хору церкви Непорочного зачаття пресвятої Діви Марії  Володимир Баган, Володимир Окрутний та Юрій Петрина.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять загиблих на Майдані та на Сході України. З уст дітей лунала поезія про буремні події останнього року.

Захід закінчився молитвою та спільним виконанням гімну України.

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід