Парадигма освітніх інновацій 2014-2015

18.12.2014   Administrator   Категорія: Новини

11 грудня 2014 року о 14 годині у актовій залі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 відбувся науковий форум педагогів «Створення перспективних моделей розвитку інноваційного середовища навчального закладу». Це був І етап ІІ міського конкурсу педагогічних працівників «Парадигма освітніх інновацій – 2015»

У ньому взяли участь педагоги школи, члени журі конкурсу, науковці міста. У школі вчителів-конкурсантів було 6. Серед них Білоус Г.Г., вчитель англійської мови, Крутовська О.С., вчитель біології, Крупей Г.І. та Холодняк В.П., вчителі початкових класів, психолог школи Тригук О.С. та вчитель трудового навчання Шушкевич А.Ф. Кожен з них представив свою модель розвитку інноваційного середовища навчального закладу.