День народження числа π

20.03.2015   Administrator   Категорія: Новини

14 березня прогресивне математичне людство відзначає день народження числа π. У нашій школі учні 6-А та 6-Б класів під керівництвом Стецик Оксани Сергіївни вперше провели таке свято.

Шестикласники  створили клуб «Шанувальники числа π». На святі учні змагалися у конкурсах, дізнавалися багато нового та цікавого. Вони обчислювали π, вимірюючи довжину кола та діаметр спортивного обруча.

На довгих листках  учні записували слова, що починаються на «пі».

Команди спрощували математичні вирази, які так чи інакше пов’язані із цим числом.

Шестикласники старалися встановити рекорд по запам’ятовуванню числа π, а також малювали вітальні листівки.

День народження не буває без подарунків. Тож до свята учні складали вірші, співали пісні і приготували смачненькі солодощі для іменинника.

У великому холі провели флеш-моб.

А старшокласники, учні 8-Б класу, підготували цікаві презентації про число π: «Історія виникнення числа π», «Пам’ятники числу π», «Видатні люди, що народилися 14 березня», «Кількість знаків після коми у числі π». В журі даної конкурсної програми були також учні 8-Б класу: Задоріжна Інна, Балук Юлія, Дацків Андрій, Голочинська Анастасія, Дуда Тетяна, а очолювала журі Горошко Надія Михайлівна.

Закінчилося свято нагородженням переможців, та солодкими пригощаннями.