Великоднє диво у школі

09.04.2015   Administrator   Категорія: Новини

Справжнє великоднє свято влаштували класні керівники Н.Й.Гайда, О.В.Хабарова, Т.З.Задоріжна, Н.Б.Заблоцька,  Г.І.Крупей, В.П.Холодняк, І.В.Чернецька, Г.М.Балабан, І.А.Куцан, С.П.Кавецька, К.О.Демида, О.М.Марчук, Н.М.Горошко та учні 1-Б, 3-А, 3-В, 3-Г, 4-А, 4-В, 5-А, 5-В, 6-А, 6-Б, 6-В, 7-Б та 9-Б класів. Своїми великодніми кошиками, писанками-крашанками, ікебанами, рушничками та серветками вони створили чудове свято і гарний настрій для всього колективу школи!

Ми ще раз переконалися, що у нашій рідній Альма-матер працюють талановиті педагоги, які співпрацюють з такими ж талановитими батьками і навчають неперевершено-талановитих діточок!

Дякуємо за те, що шануєте наші національні звичаї і не втомлюєтесь ними жити!

Зі світлим святом Великодня усіх нас!