Свято Шевченка

22.04.2015   Administrator   Категорія: Новини

6 березня у ТЗОШ № 11 учні 4-В класу провели свято Шевченка. На нього завітали учні перших і третіх класів, батьки школярів. Розпочалось дійство із уривків фільму про дитинство поета, про нелегке сирітське життя Тараса. Діти декламували поезії Шевченка «Мені тринадцятий минало…», зіграли сценку до даного твору. Кожен учень брав активну участь у проведенні даного свята. Іваноньків Яна зіграла на скрипці мелодію на слова Т.Г. Шевченка «По діброві вітер виє…». Дівчата заспівали пісню «Зацвіла в долині». У даному виступі прийняли участь і учні 4-А класу, які зіграли сценку «Залізні стовпи». Цим виступом четверокласники вшанували пам’ять великого українського Кобзаря. На завершення свята всі присутні заспівали пісню Т.Г. Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий».