Урок в 1-А класі

08.12.2015   Administrator   Категорія: Новини

В учнів 1-А класу відбувся урок з природознавства "Догляд за кімнатними рослинами". Вчитель Крупей Галина Іванівна і її учні старанно готувалися до цього уроку, шукали красиві рослини, які прикрашають їхні оселі, класну кімнату. Занурившись у казкову планету квітів з позитивними емоціями і настроєм, на уроці діти виконували практичну роботу: сіяли насіння в горщики з землею, дізнавалися як правильно за ними доглядати, які комфортні умови їх створити. Кожен школяр готував свою рослину, робив презентацію. Учитель формував знання про значення кімнатних рослин для здоров'я людини, розвивав допитливість, мислення, пам'ять, виховував прагнення спостерігати та доглядати за кімнатними рослинами вдома, у класній кімнаті.