Тернопільські «Ходаки» у Польщі

15.12.2015   Administrator   Категорія: Новини

Упродовж п’яти днів листопада обрядово-фольклорний гурт «Ходаки» (художній керівник - Михайло Полюга) Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 представляв Україну у Польщі на Міжнародному фестивалі народної пісні. Підтримати своїх вихованців за кордоном вирішив і директор школи Павло Літинський, який супроводжував колектив у поїздці.

За участь у пісенному конкурсі (виконання українських та польських пісень) гурт юних тернополян нагороджений Дипломом І ступеня. У культурній програмі були виступи у школах та костелах міста Радзимін.  Запам’ятається дітям зустріч у міській мерії з керівниками місцевого самоврядування. Крім того, тернополяни  побували на екскурсії у Варшаві – столиці Польщі.

Додому усі учасники поїздки повернулися задоволені: «Ходаки» привезли перемогу, нові враження та піднесений настрій, а директор школи Павло Літинський налагодив міжнародні зв’язки з навчальними закладами сусідньої держави.