«Учитель року»

20.12.2015   Administrator   Категорія: Новини

Найголовнішим серед усіх учительських конкурсів залишається - «Учитель року». У 2016 році йому виповниться аж 21 рік. У Тернопільській загальнооосвітній школі № 11 теж, як і у всіх школах країни, І етап випробувань проходив  протягом листопада 2015 року. У ньому взяли участь вчитель математики та інформатики Горошко Надія Михайлівна  і вчитель історії та правознавства Чернецька Інна Вільямівна. Педагоги старанно готували авторські методичні розробки, ділилися  педагогічним досвідом на шпальтах власних блогів (сайтів), відновлювали та поповнювали теоретичні знання з дидактики, психології, педагогіки тощо.

Невимушена, дружня атмосфера, вільне спілкування, цілковита відвертість сприяли творчому піднесенню конкурсантів, допомагали їм якнайкраще продемонструвати свій фаховий потенціал, дозволили розкрити свій досвід та презентувати нові ідеї. Після підбиття підсумків журі  визначили переможців. Приємно, що Чернецька Інна Вільямівна стала переможцем міського етапу у номінації «Історія», а Горошко Надія Михайлівна  - учасником у номінації «Математика».