День Синички у 4-В класі

29.11.2021   Administrator   Категорія: Новини

12 листопада 2021 року, у 4 – В класі, Тернопільської  ЗОШ №11 відбулась екологічна година «День Синички».

12 листопада -  день пам’яті святого Зіновія, якого в народі називають Синичником. Саме у цю пору синички збираються у зграї і прилітають із лісів до осель людини. По їх прильоту прогнозували прихід холодів. Про користь цих веселих пташок говорить народна приказка: «Буде більше синиць – буде менше гусениць».

Дітлахи на згадку про свято виготовляли маленьких пташок, а годівнички, зроблені власноруч, повісили біля школи, щоб потім турбуватися про вісників зимових днів. Школярики уже обізнані про харчування пташок, знають,чим ласують синички, а чого ні в якому разі не можна давати.

Допоможіть синицям пережити холодну зиму, і влітку вони віддячать вам сторицею!