День вчителя!

11.10.2021   Administrator   Категорія: Новини

День вчителя - одне із найяскравіших осінніх свят!

І пройшов цей святковий День в нашій школі, як завжди, яскраво, весело та креативно!!!

Зранку учні 11-х класів влаштували для вчителів справжнє свято – зустрічали вчителів у дворі школи, вітали і дарували святкові передбачення. Учні школи заздалегідь готувалися до цього свята: прикрашали шкільні коридори та готували привітання для вчителів.

Після уроків в актовій залі відбувся святковий концерт до Дня вчителя, який підготували учні 11-х класів.

Теплими, щирими словами директор школи Бурденюк Тарас Григорович привітав вчителів і вручив почесні грамоти і подяки, вокальними номерами та хореографічними постановками учні школи привітали всіх педагогів школи. Свято принесло гарний настрій та задоволення всій дружній шкільній родині!!!