Конкурс дитячого малюнка

22.01.2023   Administrator   Категорія: Новини

Конкурс дитячого малюнка зініціювало Міністерство внутрішніх справ України до Дня Святого Миколая. Дітки з усієї України віком до 14 років включно, мають змогу на папері змалювати роботу поліцейських. Участь у творчій справі взяли й тернопільські школярі.
За кольорові олівці та фломастери взялися вихованці Тернопільської ЗОШ № 11. Дитяча уява перенесла на лист паперу своє уявлення про безпеку та власне бачення роботи силових структур.
Брати участь у такому творчому конкурсі неабияк сподобалось школярам. Діти у своїх витворах змогли висловити подяку всім захисникам України.
Поліцейські та вчителі вкотре переконались, що підростаюче покоління дуже творче та талановите. Автори трьох кращих робіт отримали подарунки, а всі юні художники - солодощі від поліцейських.