Співпраця із Західноукраїнським національним університетом

14.10.2024   Administrator   Категорія: Новини

Наша школа – майданчик ідей нового формату, можливостей та простір для обміну досвіду і співробітництва. Партнерська діяльність- один з пріоритетних напрямів роботи  закладу. Нещодавно відбулося підписання Договору про наукове та культурно-освітнє співробітництво між ректором Західноукраїнського національного університету Оксаною Десятнюк та директором Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №11 Тарасом Бурденюком. До зустрічі долучилися проректор з науково-педагогічної роботи ЗУНУ Віктор Островерхов, директор Міжнародного центру культури та розвитку Ольга Царик та голова асоціації вчителів іноземних мов  ЗОШ №11 Алла Бринь. Особливою Подякою Ректора за співпрацю та високий професіоналізм нагороджено директора школи Тараса Бурденюка та вчителя англійської мови Аллу Бринь.

Партнерство із Національним Університетом спрямоване на розвиток освітніх зв’язків та формування єдиного науково-просвітницького простору, впровадження інноваційних освітніх технологій, форм та методів науково-методичної роботи, нових підходів та стратегій у вивчені англійської мови.