STOP булінг!

23.11.2021   Administrator   Категорія: Новини

Булінг – це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом.

З метою недопущення і протистояння насиллю, у ТЗОШ №11  відбулися заходи на тему «STOP булінг!».

Щоб сформувати у здобувачів освіти здатність протистояти булінгу, навички ненасильницької поведінки, побудови конструктивного діалогу, створення особистої мирної стратегії поведінки в конфлікті, запобігання знущанню в учнівському середовищі, педагогами початкової школи були проведені тематичні інформаційні години, ранкові зустрічі, усні журнали, інтерактивні сюжетно-рольові ігри, дискусії, повчальні відео презентації тощо.

Вчителі знайомили дітей з поняттям «булінгу», «кібербулінгу»; виховували в учнів почуття емпатії та співпереживання до дитини, яка зазнає насильства; розвивали вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формували навики відповідальної та безпечної поведінки, наголошували на тому, що тільки взаємоповага та толерантне ставлення один до одного допоможе уникнути  залякуванню серед дітей.