Тиждень безпеки у початковій школі

28.11.2021   Administrator   Категорія: Новини

Сьогодні, як ніколи, зростає роль освіти у підготовці школяра до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного здоров'я. Тому виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, з засвоєними алгоритмами дій в умовах надзвичайних ситуацій, одне з пріоритетних завдань, яке стоїть перед педагогами нашого закладу.

З 12 по 18 листопада 2021 р. у початковій школі пройшов  Тиждень безпеки життєдіяльності. З учнями проведено ряд повчальних виховних заходів та зустрічей по збереженню життя і  здоров’я та умінню діяти в екстремальних ситуаціях.