ОБҐРУНТУВАННЯ застосування переговорної процедури закупівлі

25.02.2015   Administrator   Категорія: Тепло

14124FX857549

Наказ Міністерства

економічного розвитку

і торгівлі України

15.09.2014  № 1106

застосування переговорної процедури закупівлі

1. Замовник.

1.1. Найменування. Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Тернопільської міської ради

1.2. Код за ЄДРПОУ.14040658

1.3. Місцезнаходження. м. Тернопіль , вул.. Генерала М. Тарнавського ,6, 46024

1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку, електронна адреса). Літинський Павло Степанович – директор Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11Тернопільської міської ради Тернопільської області, вул. Генерала М.Тарнавського 6, м. Тернопіль, 46024. тел. (0352) 26-91-24, e-mail: [email protected]

1.5. Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування переговорної процедури закупівлі.  23.12.2014р.

2. Інформація про предмет закупівлі.

2.1. Найменування предмета закупівлі. ДК 016:2010 код 35.30.1 -  Пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води (послуги з централізованого постачання теплової енергії)

2.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг. 747 ГКал.

2.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. м. Тернопіль , вул. Генерала М. Тарнавського ,6, ТЗОШ №11

2.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. до  31.12.2015 року

3. Інформація про учасника (учасників) процедури закупівлі.

3.1. Повне найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи.

3.2. Код за ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків.  14034534

3.3. Місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи, телефон, телефакс. вул. Франка, 16,  м. Тернопіль, 46000,  тел. (0352) 25-25-39

4. Умова застосування переговорної процедури закупівлі. п.2 ч.2 статті 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.

5. Причини та обставини, якими керувався замовник під час застосування переговорної процедури закупівлі. Тернопільське комунальне підприємство теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради є єдиним постачальником теплової енергії у м. Тернополі. У зв’язку з потребою на послуги з централізованого постачання теплової енергії Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Тернопільської міської ради комітетом з конкурсних торгів було прийнято рішення провести переговорну процедуру закупівлі.

Відповідно до існуючих схем теплопостачання м. Тернополя, забезпечення тепловою енергією Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Тернопільської міської ради здійснюється від мереж, що знаходяться на балансі Тернопільського комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго», тому теплопостачання від інших тепломереж неможливо з технічних причин.

Не укладання договору на закупівлю послуг з централізованого постачання теплової енергії  Тернопільською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №11 Тернопільської міської ради з Тернопільським комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради призведе до небажаних наслідків та створення загрози зриву опалювального сезону.

Школа розміщення в приміщеннях за адресою: Тернопіль, вул. Генерала М.Тарнавського 6

6. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі. Тернопільське комунальне підприємство теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради включено до «Переліку суб’єкта природних монополій» під номером 430 на сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua/amku/control/main/uk/index)

Директор Тернопільської загальноосвітньої                                                   П.С. Літинський

школи І-ІІІ ступенів №11