ЗВІТ про результати проведення переговорної процедури закупівлі

25.02.2015   Administrator   Категорія: Тепло

Наказ Міністерства

економічного розвитку

і торгівлі України

15.09.2014  № 1106

про результати проведення переговорної процедури закупівлі

№ _1_ від __21.01.2015 року_

1. Замовник.

1.1. Найменування. Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Тернопільської міської ради

1.2. Код за ЄДРПОУ. 14040658

1.3. Місцезнаходження. м. Тернопіль , вул.. Генерала М. Тарнавського ,6, 46024

1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками (прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку, електронна адреса). Літинський Павло Степанович – директор Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11Тернопільської міської ради Тернопільської області, вул. Генерала М.Тарнавського 6, м. Тернопіль, 46024. тел. (0352) 26-91-24, e-mail: [email protected]

2. Предмет закупівлі.

2.1. Найменування. ДК 016:2010 код 35.30.1 -  Пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води (послуги з централізованого постачання теплової енергії)

2.2. Кількість товару або обсяг виконання робіт чи надання послуг. 747 ГКал.

2.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. м. Тернопіль , вул. Генерала М. Тарнавського ,6, ТЗОШ №11

2.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. до  31.12.2015 року

3. Інформація про застосування переговорної процедури закупівлі.

3.1. Адреса веб-сайта, на якому замовником додатково розміщувалася інформація про застосування переговорної процедури закупівлі.

3.2. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель. від 26.12.2014 року, №224101

3.3. Дата оприлюднення і номер обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель. від від 26.12.2014 року, №224101/1

3.4. Дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель. від 05.01.2015 року, №001308

3.5. Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення переговорної процедури закупівлі, розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель. від 19.01.2015 року, № 014604

4. Дата відправлення запрошення до участі в проведенні процедури закупівлі. 15.12.2014 року

5. Інформація щодо проведення переговорів (дата, час, місце). 22 грудня 2014 року о 12.00 год  ТЗОШ №11

6. Кінцева ціна, погоджена в результаті переговорів (з податком на додану вартість):

1 008 600,00 грн. (Один мільйон вісім тисяч шістсот грн. 00 коп.) з ПДВ

7. Інформація про учасника, з яким укладено договір про закупівлю.

7.1. Найменування/прізвище, ім’я, по батькові. Тернопільське комунальне підприємство теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради

7.2. Код за ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків. 14034534

7.3. Місцезнаходження, телефон, телефакс. вул. Франка, 16, м. Тернопіль, 46000, тел. 0352252539

8. Дата укладення договору про закупівлю та сума, визначена в договорі про закупівлю. 15.01.2015 року, 1 008 600,00 грн. (Один мільйон вісім тисяч шістсот грн. 00 коп.) з ПДВ

9. Дата та причина прийняття рішення про відміну переговорної процедури закупівлі.

10. Зведена інформація замовника про наявність та відповідність установленим законодавством вимогам документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону України "Про здійснення державних закупівель". Замовник не встановлює кваліфікаційні критерії та не визначає перелік   документів,   що  підтверджують  подану  учасниками  інформацію про відповідність їх  таким  критеріям  у  разі: закупівлі централізованого постачання теплової енергії відповідно до пункту 2 частини 3 статті 16  Закону України «Про здійснення державних закупівель»

11. Інша інформація. Причини та обставини, якими керувався замовник під час застосування переговорної процедури закупівлі: Тернопільське комунальне підприємство теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради є єдиним постачальником теплової енергії у м. Тернополі. У зв’язку з потребою на послуги з централізованого постачання теплової енергії Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Тернопільської міської ради комітетом з конкурсних торгів було прийнято рішення провести переговорну процедуру закупівлі.

Відповідно до існуючих схем теплопостачання м. Тернополя, забезпечення тепловою енергією Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Тернопільської міської ради здійснюється від мереж, що знаходяться на балансі Тернопільського комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго», тому теплопостачання від інших тепломереж неможливо з технічних причин.

Не укладання договору на закупівлю послуг з централізованого постачання теплової енергії  Тернопільською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №11 Тернопільської міської ради з Тернопільським комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради призведе до небажаних наслідків та створення загрози зриву опалювального сезону.

Школа розміщення в приміщеннях за адресою: Тернопіль, вул. Генерала М.Тарнавського 6.

12. Склад комітету з конкурсних торгів:

Заступник голови

комітету з конкурсних торгів                     _________________     Середа Я.П.

Секретар  комітету з конкурсних торгів   _________________      Кантелюк І.В.

Члени  комітету з конкурсних торгів:       _________________     Станьковський В.А.

_________________      Затильна Г.Л.

_________________      Шушкевич  Б.І.

Голова комітету з конкурсних торгів ________________      Літинський П.С.