Леся Українка - неперевершена європейка і ніжна українська душа

04.03.2021   Administrator   Категорія: Виховна робота

Святкування 150-літнього ювілею з дня народження  Лесі Українки в нашій школі розпочалося ще напередодні 25 лютого. В учнівських колективах зацікавлено і ретельно готувались до свята. До ідей дітей долучились учителі-філологи, шкільна бібліотека, вчителі інформатики, кімната школяра, класні керівники та дирекція.

«Неперевершена європейка і ніжна українська душа» – під таким девізом розпочалися урочистості вранці 25 лютого.

Уже під час першої перерви в ефірі пролунав голос ведучої радіостудії «Провесінь» Олесі Підгородецької: «Шановний слухачу! Зупинися на мить: сьогодні, 25 лютого, дух великої українки витає у нашій школі, у нашому місті, в Україні. Без перебільшення: 2021 рік – це рік Лесі Українки, а її 150-літній ювілей святкує нині не тільки Україна, але й уся світова громадкість.»

Хочеться, щоб саме сьогодні ми ще раз усвідомили, хто для нас є Леся Українка, торкнутися її великого і полум’яного Слова, ніжних струн її безсмертної душі.