Прийом у 1 клас 2019 року

15.02.2019   Administrator   Категорія: Батькам майбутніх першокласників

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 проводить набір учнів до 1-х початкових класів на 2019-2020 навчальний рік (керуючись наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та рішенням виконавчого комітету  Тернопільської міської ради від 09.01.2019 р. №2 «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти»).

Для зарахування дитини до 1-го класу необхідно подати наступні документи:

• Заяву про зарахування від одного з батьків дитини (мати при собі паспорт).
  • Документ, який підтверджує місце проживання дитини.
  • Копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал документа).
  • Медичну довідку за формою первинної облікової документації № 086-1/о.

Прийом документів здійснюється в період з 01 березня 2019 року до 31 травня 2019 року.

Вкладення: Про зарахування в перший клас

Лист роз'яснення