Шановні колеги, батьки, учні!

14.11.2021   Administrator   Категорія: Оголошення

Шановні колеги, батьки, учні!
     11 листопада відбулося підсумкове засідання Номінаційного комітету, на якому були затверджені та офіційно оголошені проєкти-переможці «Громадського бюджету 2022» Тернопільської міської територіальної громади.
    Громадський проект нашого закладу «РАЙЛЕНД – ОАЗА КРАСИ ТА ВІДПОЧИНКУ» отримав безумовну підтримку у тернополян, набрав 2653 голоси та став одним із проектів-переможців. Основною метою проекту є створення безпечного, здорового, привабливого, комфортного, багатофункціонального простору для мешканців мікрорайону.
     Безмежно вдячний усім, хто віддав свій голос за наш проект. Особлива подяка вчителям, класним керівникам, батьківській громаді, учням нашої школи. Такий високий результат став можливим лише завдяки злагодженій командній роботі, Вашій підтримці та активній громадській позиції.
     Разом нам все під силу!
Директор школи: Бурденюк Тарас Григорович