Конкурс творчих ідей "Перевтілення"

19.12.2021   Administrator   Категорія: Новини

«Перевтілення»

Якщо у вас не має видатного голосу,  а душа проситься співати, якщо мріяли грати на музичному інструменті, але батьки не віддали у музичну школу, якщо у сучасному світі реп-культури вам подобається хоровий народний спів або  музика 80-х, якщо мама змушує дивитись  канал  Discovery, а ви млієте від  Ліги сміху - Вам – до нас! Та навіть якщо все це у вас є – Вам – до нас!

Бо з нами класно і весело! Перевтілюйтесь у кого завгодно!

Уже вдруге школа організовує  Конкурс творчих ідей «Перевтілення», і, як і першого разу, - видовище феєричне!

Дирекція вражена, учителі горді, батьки щасливі, а діти!... Шквал дитячих емоцій годі й передати словом!

Переможці отримали Гран прі, призери – солодощі, усі – океан позитиву та море сміхотливого та різнобарвного новорічно-різдвяного настрою!

Діти! Ви неймовірні! І поза уроками сяють такі грані ваших талантів, про які ми, учителі, може, навіть не здогадувалися! Але тепер знаємо:  найкращі і найталановитіші діти навчаються в 11-їй тернопільській школі!

Усіх з Різдвом та Новим роком!

17 грудня 2021 рік