Квест-гра "У пошуках загублених подарунків" у 1-Б класі
20.12.2021 Administrator Категорія: Новини
День Святого Миколая – свято з особливим шармом.Воно є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво. Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекаютьподарунків на свято.
Ох який же таємничий цей Святий Миколай! Цілий вечір не спиш, на варті чатуєш, а він все не йде, чогось чекає! Якщо увесь рік Ти був слухняним та чемним, хвилюватися нічого, а якщо вже десь провинився..
Дітки як могли, так допомагали Чудотворцю віднайти подарунки для дітей. І їх старання були недаремними. У винагороду вони отримали пакуночки від Святого Миколая.
Класний керівник Лінькова Марія Миколаївна.
![](/media/11/images/2021-2022/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F%20%D1%83%201-%D0%91/IMG_20211220_084451.jpg)
![](/media/11/images/2021-2022/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F%20%D1%83%201-%D0%91/IMG_20211220_084912.jpg)
![](/media/11/images/2021-2022/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F%20%D1%83%201-%D0%91/IMG_20211220_085205.jpg)
![](/media/11/images/2021-2022/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F%20%D1%83%201-%D0%91/IMG_20211220_085317.jpg)
![](/media/11/images/2021-2022/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F%20%D1%83%201-%D0%91/IMG_20211220_085350.jpg)
![](/media/11/images/2021-2022/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F%20%D1%83%201-%D0%91/IMG_20211220_090105.jpg)
![](/media/11/images/2021-2022/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F%20%D1%83%201-%D0%91/IMG_20211220_092026.jpg)
![](/media/11/images/2021-2022/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F%20%D1%83%201-%D0%91/IMG_20211220_093328.jpg)
![](/media/11/images/2021-2022/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F%20%D1%83%201-%D0%91/IMG_20211220_093733.jpg)
![](/media/11/images/2021-2022/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F%20%D1%83%201-%D0%91/IMG_20211220_093846.jpg)
![](/media/11/images/2021-2022/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F%20%D1%83%201-%D0%91/IMG_20211220_103812.jpg)
![](/media/11/images/2021-2022/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F%20%D1%83%201-%D0%91/IMG_20211220_100511.jpg)
![](/media/11/images/2021-2022/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F%20%D1%83%201-%D0%91/IMG_20211220_094847.jpg)
![](/media/11/images/2021-2022/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F%20%D1%83%201-%D0%91/IMG-3b99873df5df104566ffa1c433664673-V.jpg)
![](/media/11/images/2021-2022/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F%20%D1%83%201-%D0%91/IMG_20211220_122837.jpg)
![](/media/11/images/2021-2022/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F%20%D1%83%201-%D0%91/IMG_20211220_122851.jpg)
![](/media/11/images/2021-2022/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F%20%D1%83%201-%D0%91/IMG_20211220_122903.jpg)
![](/media/11/images/2021-2022/%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F%20%D1%83%201-%D0%91/IMG-856a09c1025c8991d6e190a8a81949e4-V.jpg)