Онлайн-зустріч між учнями 8-А, 9-В класів нашої школи та учнями Akademickiej szkoły podstawowej

14.03.2024   Administrator   Категорія: Новини

Сьогодні відбулась друга онлайн-зустріч між учнями 8-А, 9-В класів нашої школи (вч. польської мови: Ольга Олієвська, Катя Демида) та учнями Akademickiej szkoły podstawowej (Polska, Nowy Tomyśl). Ми раді, що директори шкіл: Бурденюк Тарас Григорович і Dominik Handzewniak - завжди підтримують учнів і вчителів у міжнародній співпраці. Польських школярів цікавило, як навчаються учні під час війни, яке в нас укриття. Діти розповідали один одному цікаву інформацію про свої міста-партнери, навзаєм ставили запитання про їхні захоплення, навчання, канікули, домашніх улюбленців...
      Учні сподіваються, що такі цікаві онлайн-зустрічі будуть відбуватись ще неодноразово)
      Людмила Цимбала - надійна підтримка в технічній організації таких зустрічей!